Jachranka: Kobieta zatrzymana z narkotykami

Na złodzieju czapka gore. Słowa tego przysłowia potwierdziły się, kiedy to policjanci wydziału kryminalnego z Legionowa zatrzymali 29-letnią Magdalenę S., która na ich widok zaczęła się nerwowo zachowywać i chciała pozbyć obciążających ją dowodów w postaci narkotyków. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło w miniony poniedziałek ok. godz. 13.00. Policyjny patrol kryminalnych pełniący służbę na osiedlu w Jachrance zauważył dwóch mężczyzn i kobietę. 29-letnia Magdalena S. na widok policjantów zaczęła się podejrzanie zachowywać i wrzuciła zawiniątko z suszem roślinnym za rynnę przy bloku.

Szybko okazało się, że kobieta chciała w ten sposób pozbyć się marihuany. W torebce 29-latki policjanci znaleźli również resztki środków odurzających oraz fifkę- samoróbkę służącą do ich palenia. 29-latka usłyszała od śledczych z Serocka zarzut posiadania środków odurzających. W przeszłości kobieta była już karana za posiadanie środków odurzających.

Magdalena S. przyznała się do winy i dobrowolnie poddala karze grzywny. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.