Legionowo: Sprawca wybicia szyby w rękach policji

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 39-letniego Huberta R. Mężczyzna wpadł tuż po tym, jak wybił szybę w drzwiach wejściowych klatki schodowej, w jednym z bloków przy ulicy Sobieskiego w Legionowie. Wandalowi został przedstawiony zarzut, do którego przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

W ubiegły wtorek ok. godz. 14.00 policyjny patrol prewencji został skierowany na ulicę Sobieskiego, gdzie jak ustalono pijany mężczyzna wybił szybę w drzwiach klatki schodowej. Policjanci natychmiast zatrzymali podejrzanego o ten czyn 39-letniego Huberta R. Mężczyzna został przewieziony do legionowskiej komendy. Badanie alkomatem wskazało 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Przedstawiciel spółdzielni mieszkaniowej, w budynku, w którym mężczyzna wybił szybę, złożył zawiadomienie o zniszczeniu mienia. Czyn z uwagi na wysokość strat okazał się wykroczeniem. Hubert R. przyznał się do zarzutu. Będzie musiał zapłacić karę grzywny oraz zwrócić pokrzywdzonemu równoważnik za wyrządzoną szkodę.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.