Dosin: Bracia ukradli kable z działki sąsiada

Policjanci szybko ustalili dane mężczyzn, którzy dokonali kradzieży metalowych kabli z nieogrodzonej działki w Dosinie. Wartość strat oszacowana została łącznie na kwotę 1500 zł. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali się karze bezwzględnego pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie na terenie gminy Serock doszło do kradzieży metalowych kabli. Policjanci z Serocka podjęli zdecydowane kroki w kierunku ustalenia sprawcy tego procederu. Po kilku dniach na trop nie jednego, a dwóch złodziei trafił Dzielnicowy z tamtejszej jednostki, który wspólnie z funkcjonariuszem Zespołu Kryminalnego zatrzymali dwóch braci.

W chwili zatrzymania mężczyźni przyznali się do kradzieży przewodów z działki sąsiada. 48-latek i jego 35-letni brat dobrowolnie poddali się karze bezwzględnego pozbawienia wolności. Młodszy mężczyzna, był wcześniej karany za podobne przestępstwa, dlatego teraz przed sądem odpowiadać będzie w warunkach recydywy.

Wartość strat oszacowana została na łączną kwotę 1500 zł.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.