Chotomów: Zatrzymany za kradzieże kabli

Policjanci szybko ustalili dane mężczyzny podejrzanego o kradzież przewodów elektrycznych, do której doszło na terenie budowy dwóch domów w Chotomowie i w firmie budowlanej znajdującej się na terenie Legionowa. Wartość strat oszacowana została łącznie na kwotę 25 000 zł. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie w warunkach recydywy.

W ostatnim okresie na terenie powiatu legionowskiego nasiliły się kradzieże przewodów elektrycznych. Policjanci z Jabłonny podjęli zdecydowane kroki w kierunku ustalenia sprawcy. Po kilku dniach na trop złodzieja trafili funkcjonariusze legionowskiej patrolówki, którzy niezwłocznie przekazali uzyskaną wiedzę kryminalnym. Ci natychmiast pojechali pod wskazany adres i zatrzymali 32-latka. W chwili zatrzymania mężczyzna od razu oznajmił, że „nie posiada już tych kabli”.

Zatrzymany był już wielokrotnie notowany za kradzieże. Przyznał się do kradzieży przewodów elektrycznych z budowy dwóch domów jednorodzinnych w Chotomowie, a także z firmy budowlanej znajdującej się na terenie Legionowa. Wartość strat oszacowana została na łączną kwotę 25 000 zł. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed Sądem w warunkach recydywy.

mł. asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.