Złodziejski duet z zarzutami

W ręce legionowskich policjantów wpadli, 32-letni mężczyzna oraz 50-letnia kobieta. Para została przyłapana przez pracownika ochrony sklepu na kradzieży. Jak się później ustalił śledczy para kilka dni wcześniej również „zapomniała” zapłacić za zakupy w tym sklepie. Oboje już usłyszeli zarzuty za popełnione przestępstwa. Teraz mogą trafić za kratki nawet na 5 lat.

Legionowscy patrolowcy zostali wezwani do jednej z drogerii, gdzie pracownik ochrony ujął kobietę i mężczyznę, którzy próbowali opuścić placówkę z niezapłaconym towarem o wartości blisko 1000 złotych. Para została zatrzymana i noc spędziła w policyjnym areszcie. W tym czasie dochodzeniowcy ustalili, iż kilka dni wcześniej zatrzymani również „robili zakup” w tej drogerii. Ty razem udało im się umknąć czujności pracownika, ale zarejestrowało ich oko kamery.

50-latka i 32-latek już usłyszeli zarzuty kradzieży o wartości blisko 2000 złotych. W ich zainteresowaniu były maszynki do golenia i końcówki do szczoteczek elektrycznych. Teraz odpowiedzą za popełnione przestępstwa przed sądem. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dochodzenie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.