Złodziej poszukiwany listem gończym zatrzymany przez kryminalnych

Policjanci zespołu ds. poszukiwań z legionowskiej komendy zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

W czwartek (4.01) w godzinach wieczornych kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 40-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Legionowie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. 40-latek ukrywał się w jednym z domów na terenie miasta.

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji, skąd w policyjnym konwoju zostanie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy za przestępstwo kradzieży.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.