Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Zgrupowanie policjantów w Centrum Szkolenia Policji. Będą przejazdy do Warszawy

W najbliższych dniach na terenie stolicy zaplanowano wiele zgromadzeń i manifestacji. Wbrew wydanemu zakazowi zorganizowany ma być również Marsz Niepodległości. W związku z tym do Warszawy oddelegowane zostały siły policji z innych garnizonów w kraju. Policjanci nocować będą w legionowskim Centrum Szkolenia Policji.

W związku z tym o poranku i wieczorem na DK61 w Legionowie i Jabłonnie można będzie spotkać kolumny radiowozów jadących do i z Warszawy. Przypominamy, że pojazdy jadące w kolumnie z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi są uprzywilejowane i nie wolno wjeżdżać do kolumny.

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie policjantów, którzy przyjadą na zabezpieczenie zgromadzeń w Warszawie. Jak zawsze będą u nas nocować i radiowozami przemieszczać się do Warszawy – powiedział naszej redakcji komisarz Szymon Koźniewski z Centrum Szkolenia Policji.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.