Zegrze: Zderzenie Audi z łosiem. Dwie osoby zostały ranne. Zwierzę padło

We wtorek (06.04) chwilę po godzinie 20 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na DK61 w Zegrzu gm. Serock. Ze zgłoszenia wynikało, że jedna osoba została zakleszczona w pojeździe. Na miejsce natychmiast ruszyły służby ratunkowe.

Po dojechaniu pierwszego zastępu, zastano samochód osobowy marki Audi, który zderzył się z łosiem. Zwierzę w wyniku zderzenia wpadło do środka auta i przygniotło kierowcę. Aby uwolnić zakleszczoną osobę, strażacy musieli wyciąć dach i usunąć padnięte zwierzę aby uzyskać dostęp do poszkodowanego.

Strażacy osobę poszkodowaną wydostali z pojazdu przy pomocy deski ortopedycznej i przekazali zespołowi Ratownictwa Medycznego. Do szpitala odwieziono dwie osoby, trzecia pozostała na miejscu zdarzenia.

W akcji udział brały 2 zastępy z JRG Legionowo, Wojskowa Straż Pożarna Zegrze oraz 2 zastępy OSP Serock, 2 zespoły ratownictwa medycznego i policjanci z legionowskiej drogówki.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.