Zegrze: Wypadek na rondzie

W czwartek (10.03) o godzinie 5:40 na rondzie w Zegrzu gm. Nieporęt, doszło do zderzenia 3 samochodów. W miejscu wypadku utworzyły się korki. Wszyscy musieli uzbroić się w cierpliwość, podczas porannej drogi do pracy.

Na DK61 tuż przed rondem w Zegrzu na pasie od Serocka do Legionowa, jechał volkswagen crafter, którym kierował Mirosław K. (46l.) Za nim jechał volkswagen LT za kierownicą którego siedział Wacław K. (58l.). Gdy pierwszy z pojazdów zaczął hamować przed rondem, drugi pojazd odbił na prawy pas aby uniknąć zderzenia, ponieważ nie miał możliwości wyhamować będąc za blisko pierwszego samochodu. Po wykonaniu manewru odbicia w prawo doszło do zderzenia z nissanem note, który prowadziła Anna M. (57l.). Trzeci pojazd w chwili zderzenia odbił i uderzył w pierwszego volkswagena.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego oraz policja i strażacy z Zegrza i Legionowa. Wszyscy kierujący byli trzeźwi w chwili zdarzenia. Anna M. została zabrana przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego do szpitala Bródnowskiego.

Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku. Sprawę prowadzą funkcjonariusze z komisariatu w Nieporęcie.

PJ
foto: Piotr Mostowiec

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.