Zegrze: Odzyskano skradziony samochód

Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku odzyskali skradzionego poloneza atu. Ustalili też osobę podejrzaną o dokonanie kradzieży- 46-letniego Radosława O. Mężczyzna usłyszał zarzut. Kodeks Karny za to przestępstwo przewiduje do 5 lat więzienia. Auto wróciło już do właściciela.

Do kradzieży doszło tydzień temu spod bloku w Zegrzu. Pokrzywdzony na własną rękę remontował sobie samochód. Pojazd nie był „na chodzie”. Sprawca pod osłoną nocy wciągnął poloneza na swój samochód, którym przyjechał na miejsce zdarzenia i zawiózł go na skup złomu.

Policjanci na drugi dzień po zgłoszeniu kradzieży zatrzymali podejrzanego o kradzież pojazdu 46-letniego Radosława O. Mężczyzna został przewieziony do komendy w Legionowie, a samochód zabezpieczony ze skupu złomu.

46-latek usłyszał zarzut kradzieży i przyznał się do niego. Tłumaczył policjantom, że myślał, ze pojazd nie ma właściciela i stoi niepotrzebny.

Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia. Odzyskany polonez atu wrócił już do właściciela.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.