Zatrzymany za kradzieże z przyczep kempingowych

Policjanci z Komisariatu Policji w Nieporęcie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży i kradzieży z włamaniem do dwóch przyczep kempingowych w Białobrzegach. O przestępczym procederze funkcjonariusze miejscowego komisariatu dowiedzieli się na początku czerwca tego roku. Podjęte działania pozwoliły na ustalenie, że podejrzany to 22-letni Bartłomiej P. Mężczyzna przyznał się do przedstawionych mu zarzutów.

Do pierwszego zdarzenia kryminalnego w trakcie, którego dokonano kradzieży przedmiotów osobistych i wyposażenia przyczepy kempingowej doszło pod koniec maja br.  Pokrzywdzony zgłosił zdarzenie po kilku dniach.  Po pewnym czasie policjanci tym razem zostali poinformowani o kradzieży z włamaniem do innej przyczepy kempingowej, która podobnie jak poprzednia zaparkowana była w porcie „Pilawa” w Białobrzegach. Łupem również wtedy padło wyposażenie przyczepy.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci z Nieporętu wytypowali i zatrzymali 22-letniego Bartłomieja P. jako podejrzanego o przestępstwa w porcie. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z przestępstw.

Śledczy przedstawili 22-latkowi zarzut kradzieży i kradzieży z włamaniem za co mu grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do przedstawionych zarzutów.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.