Zatrzymani za papierosy bez polskich znaków akcyzy skarbowej

Policjanci Wydziału Sztab Policja wraz z kryminalnymi Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Łącznie podczas tej akcji legionowscy funkcjonariusze skonfiskowali 20 000 sztuk „lewych” papierosów. Za ten czyn 31-latek i 34- latek odpowiedzą przed sądem.

Sprawą handlu nielegalnymi wyrobami tytoniowymi zajmowali się operacyjni z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wraz z mundurowymi Wydziału Sztab Policja Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. Funkcjonariusze mieli informację, że do tego przestępczego procederu dochodzi w rejonie ulicy Krasińskiego i Sobieskiego.

Policjanci przy ul. Krasińskiego podjęli interwencję wobec 31- letniego mieszkańca Legionowa, a chwilę później przy ul. Sobieskiego wobec 34- letniego obywatela Armenii. W chwili zatrzymania mężczyźni posiadali przy sobie kartony pełne wyrobów tytoniowych. Podczas trwania czynności z zatrzymanymi policjanci ujawnili łącznie 20 000 sztuk „lewych” papierosów. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Teraz za swój czyn z Kodeksu Karno Skarbowego odpowiedzą przed sądem.

mł.asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.