Zabezpieczone narkotyki, dwie osoby zatrzymane

W poprzednim tygodniu policjanci z Legionowa i Jabłonny w przeciągu dwóch dni zatrzymali dwie osoby, które posiadały amfetaminę i marihuanę. Działania podjęte przez stróżów prawa doprowadziły do zabezpieczania narkotyków i przedstawienia 20-letniemu Danielowi L., oraz 20-letniemu Kamilowi K., zarzutów posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat więzienia.

W poprzedni wtorek policjanci z komendy powiatowej w trakcie codziennego patrolu miasta Legionowa podjęli legitymowanie młodego mężczyzny. W trakcie kontroli osobistej przy 20-latku ujawniono narkotyki. Po zbadaniu okazało się, że Kamil K., posiadał przy sobie w odzieży ponad gram amfetaminy. Wymienionego zatrzymano w celu realizacji dalszych czynności.

Kolejne narkotykowe zatrzymanie miało miejsce w czwartek na terenie Jabłonny. Policjanci służby patrolowej tegoż komisariatu w trakcie kontroli pojazdu u jednego z mężczyzn ujawnili fifkę z zawartością suszu roślinnego. Badanie przeprowadzone w jednostce Policji potwierdziło, że jest to marihuana. W tym przypadku miłośnikiem narkotyków okazał się 20-letni Daniel L., mieszkaniec Warszawy.

Po wykonaniu czynności w przedmiotowych sprawach śledczy przedstawili osobom zarzuty. Mężczyźni przyznali się do winy. Odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających, za co może im grozić kara do 3 lat więzienia. Policjanci sprawdzą również w jaki sposób mężczyźni weszli w posiadanie zabronionych prawem substancji.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.