Wkrótce otwarcie lodowiska

Na początek grudnia planowane jest otwarcie Lodowej Areny. Po miesiącach przerwy znów będą z niej mogli skorzystać miłośnicy jazdy na lodzie. Obecnie trwają prace technologiczne mające przekształcić obiekt ponownie w lodowisko. W okresie wiosenno-letnim obiekt pełnił bowiem funkcję boiska wielofunkcyjnego.

Z pewnością z tej informacji ucieszą się wszyscy, gdyż ostatnio z lodowiska mogliśmy korzystać ponad rok temu. Przez kilka miesięcy z powodu epidemii koronawirusa obiekt był zamknięty.

Normalny bilet wstępu na ślizgawkę w sezonie 2021/2022 będzie kosztował 10 zł, ulgowy – 7 zł. Na lodowisku honorowana jest Karta Dużej Rodziny. W wypożyczalni na mieszkańców oczekiwać będą łyżwy, których wypożyczenie kosztuje 12 zł. Łyżwy są systematycznie ostrzone. Taka usługa jest także oferowana klientom, którzy przyjdą z własnym sprzętem (koszt – 15 zł).

Lodowisko dostępne jest dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu umiejętności łyżwiarskich. Najmłodsi mieszkańcy mogą bezpłatnie skorzystać z chodzika „pandy” do nauki jazdy na łyżwach. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych z instruktorem po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Podziel się z innymi

Zobacz również