Odpowie za kradzież baterii kuchennej

Zarzut kradzieży usłyszał 45-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna robiąc zakupy w jednym z marketów budowlanych w Jabłonnie „zapomniał” zapłacić za zakupy. Sklep straty oszacował na kwotę blisko 1400 złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów budowlanych. Skierowany na miejsce policyjny patrol ustalił, że pracownik ochrony ujął mężczyznę, który zamierzał wyjść ze sklepu z baterią kuchenną za którą nie zapłacił. Jak ustalili mundurowi ten sam mężczyzna kilka dni wcześniej ukradł również wkrętarkę.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 45-letni mieszkaniec Warszawy. 45-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży przedmiotów o wartości blisko 1400 złotych. Teraz mężczyzna zajmie się sąd.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.