Wieliszew: Zmiana rozkładu jazdy „L”

Na prośbę mieszkańców gminy Wieliszew korzystających z autobusów, zmieniony zostanie rozkład jazdy linii L-9 i L11 obowiązujący w dni powszednie w kierunku Legionowa. Opóźniony zostanie pierwszy kurs linii L11 na godz. 4:11 z Góry, który będzie dowoził do pociągów linii S3 – 5:11 oraz R9 – 5:16, pozwalając mieszkańcom zachodniej części gminy w dogodny sposób dojechać na godz. 6 do Warszawy.

W zamian nieco wcześniej będzie odjeżdżał z Wieliszewa pierwszy autobus linii L-9 – 4:12 z przystanku Plaża, dowożąc do pociągu Kolei Mazowieckich linii RL ruszającego o godz. 4:45. Dodatkowo na prośbę mieszkańców Góry uruchomiony z Nowego Dworu Maz. będzie kurs linii L11 o godz. 5:38, pozwalający pasażerom z przystanków Rzeczna i Pałacowa na dojazd do Warszawy na godz. 8. Zmieniony będzie też kurs linii L11, który będzie pojawiał się przed południem w Legionowie i pozwalał na przesiadkę do pociągu Kolei Mazowieckich linii R9 o godz. 11:55. Rozkłady jazdy w kierunku Wieliszewa oraz te obowiązujące w dni świąteczne nie ulegają zmianom.

Szczegółowe rozkłady jazdy prezentujemy poniżej:

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.