Wieliszew: Dofinansowanie na termomodernizację budynków

Ponad 3,2 mln trafi do gminy Wieliszew. Ma to związek z projektem realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowanego głównie do biznesu, administracji, sektora naukowego i pozarządowego.

W Gminie Wieliszew fundusze zostaną przeznaczone na termomodernizację dziewięciu budynków, Zespołu Szkół w Komornicy, SP nr. 1 w Wieliszewie, a także budynków w SP w Janówku Pierwszym.

W ramach projektu zostaną wykonane ocieplenia ścian zewnętrznych i stropodachów, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz modernizacja systemu grzewczego. Zostanie także wymienione oświetlenie na energooszczędne oraz zostaną zainstalowane panele fotowoltaiczne. Realizacja w/w prac ma na celu poprawę stanu technicznego budynków, zmniejszenie utraty ciepła, a co za tym idzie obniżenie kosztów eksploatacji. Znacznej poprawie ulegnie także estetyka budynków.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.