Wieliszew: Debata o bezpieczeństwie

Policjanci organizują kolejną gminną Debatę Społeczną z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań ze społeczeństwem. Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 września 2015 roku w godzinach 19:00-21:00 w Urzędzie Gminy w Wieliszewie przy ul. Modlińskiej 1. Komendant Powiatowy Policji w Legionowie, Komendant Komisariatu Policji w Wieliszewie i Wójt Gminy Wieliszew, zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do aktywnego udziału w Debacie Społecznej, której przewodnim tematem będą występujące zagrożenia lokalne i poczucie bezpieczeństwa obywateli.

Debaty społeczne organizowane są przez legionowską komendę od 2012 roku. Policjanci organizują takie spotkania w całym powiecie, po to aby dotrzeć bezpośrednio do wszystkich mieszkańców poszczególnych miast i gmin. Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Tym razem policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Wieliszew, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w gminie. Bardzo liczymy na aktywny udział w debacie i będziemy wdzięczni za wskazanie dziedzin, w których należałoby zwiększyć prace na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Udział w debacie wezmą między innymi w imieniu Starosty Powiatu Legionowskiego członek Zarządu Michał Kobrzyński, Wójt Gminy Wieliszew Paweł Kownacki, Komendant Powiatowy Policji w Legionowie inspektor Waldemar Perdion oraz Komendant Komisariatu Policji w Wieliszewie komisarz Zbigniew Prusinowski.

Serdecznie zapraszamy w czwartek 17 września 2015 roku, w godzinach 19:00-21:00, do Urzędu Gminy w Wieliszewie przy ulicy Modlińskiej 1 (sala koncertowa im. Krzysztofa Klenczona).

Debata_wieliszew

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.