Wieliszew: 15 latka potrącona przez samochód

W Wieliszewie w niedzielę (5/07), chwilę po godzinie 11 na ulicy Modlińskiej, doszło do wypadku z udziałem pieszej i samochodu osobowego. 15 letnia dziewczyna wysiadła z autobusu komunikacji lokalnej i w miejscu niedozwolonym wybiegła na jezdnię,  gdzie potrącona została przez nadjeżdżający samochód.

Śmigłowiec w akcji

Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe oraz policja. Medycy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy oraz resuscytacji krążeniowo – oddechowej, ponieważ u dziewczyny doszło do nagłego zatrzymania krążenia.

Do pomocy medycznej wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy.  Załoga śmigłowca przetransportowała ranną nastolatkę w ciężkim stanie do szpitala w Warszawie.

Policja ustala okoliczności

Jak informuje asp. Emilia Kuligowska z legionowskiej policji – dziewczyna wyszła z za autobusu i została potrącona przez kierującego toyoytą avensis. Kierujący był trzeźwy a nastolatka w stanie ciężkim z urazem głowy, została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Policjanci z wydziału śledczo – dochodzeniowego legionowskije komendy, ustalają okoliczności zdarzenia. 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.