Wandal zatrzymany przez legionowskich policjantów

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę w drzwiach wejściowych do klatki schodowej na jednym z legionowskich osiedli. Do zatrzymania wandala doszło kilka minut po zdarzeniu. 42-latek był nietrzeźwy. Za zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, w godzinach wieczornych, na klatce schodowej jednego z bloków w Legionowie mężczyzna wybił szybę w drzwiach wejściowych i oddali się. Całe zdarzenie widział przypadkowy świadek, który informację o całym zdarzeniu, jak również rysopis wandala przekazał mundurowym, którzy już po kilku minutach od zgłoszenia byli na miejscu. Mundurowi bardzo szybko namierzyli i zatrzymali mężczyznę.
42-latek był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad promil alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mieszkaniec Legionowa usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o wartości powyżej 600 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.