Uroczyste pożegnanie z mundurem asp. szt. Daniela Jaśkiewicza

W piątek odbyło się uroczyste pożegnanie Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, asp. szt. Daniela Jaśkiewicza, który postanowił zdjąć mundur i przejść na emeryturę. W imieniu Komendanta Powiatowego Policji nadkom. Krzysztofa Pijanowskiego, odchodzącemu Naczelnikowi za pełną zaangażowania służbę, podziękowali Jego Zastępcy nadkom. Janusz Sochocki i kom. Piotr Czarnecki.

Niezwykle podniosła atmosfera towarzyszyła piątkowej uroczystości w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie. Tego dnia z policyjnym mundurem pożegnał się odchodzący na zaopatrzenie emerytalne aspirant sztabowy Daniel Jaśkiewicz Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego legionowskiej komendy Policji.

Pana Naczelnika, w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie, kadry kierowniczej, policjantów i pracowników naszej jednostki, pożegnali nadkom. Janusz Sochocki i kom. Piotr Czarnecki – Zastępcy Komendanta. Szefowie legionowskiej Policji podziękowali asp. szt. Danielowi Jaśkiewiczowi za bardzo dobrą współpracę, podkreślając Jego zaangażowanie i pełen profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych. Z okazji zakończenia służby w Policji Panowie Komendanci złożyli Panu Naczelnikowi życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia życiowych planów. Do życzeń i podziękowań za lata współpracy przyłączyli się również Pani Katarzyna Ryniewicz-Smela Zastępca Prokuratora Rejonowego w Legionowie oraz Komendanci Straży Miejskiej.

Asp. szt. Daniel Jaśkiewicz żegnając się ze służbą podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy, za zaufanie, okazywaną życzliwość i wsparcie.

Asp. szt. Daniel Jaśkiewicz pełnił służbę w Policji od 2000 roku. Od samego początku związał się z pionem dochodzeniowo – śledczym legionowskiej komendy, gdzie zaczynał jako aplikant, a następnie policjant, referent, asystent i specjalista. W 2013 roku został Zastępcą Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, by po pięciu latach awansować na stanowisko Naczelnika tego wydziału i służył tam do 27 stycznia 2023 roku.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników naszej jednostki jeszcze raz dziękujemy asp. szt. Danielowi Jaśkiewiczowi za lata wspólnej służby. Życzymy dużo zdrowia, realizacji życiowych planów, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością oraz uśmiechem.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.