W garażu miał 4 kg marihuany

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli w pomieszczeniach zajmowanych przez 42-latka ponad 4 kg marihuany. Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd wydał postanowienie o tymczasowym areszcie zatrzymanego na 3 miesiące. Może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Na podstawie działań operacyjnych prowadzonych na terenie gminy Wieliszew policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego. Podczas sprawdzania lokalu zajmowanego przez mężczyznę oraz garażu funkcjonariusze ujawnili czarną torbę. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że w środku znajduje się 16 paczek foliowych pakowanych próżniowo z zawartością suszu roślinnego. Zabezpieczone środki przebadano i zważono. W sumie kryminalni ujawnili ponad 4 kg marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, środki odurzające do depozytu

Policjanci podczas prowadzonych czynności poza posiadaniem znacznej ilości środków odurzających, udowodnili 42-latkowi również przygotowanie wprowadzanie ich do obrotu. W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia środków odurzających. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, na wniosek śledczych i prokuratora, Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.