Uwagę mundurowych zwróciły zaparowane szyby

Policjanci z Jabłonny zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie blisko 15 gramów mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej, bo ich uwagę zwróciły zaparowane szyby w aucie. Policjanci chcieli sprawdzić, czy jest trzeźwy. Okazało się, że był, ale z to miał przy sobie 3 torebki z białym proszkiem. Podejrzany już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Podczas jednej z nocnych służb mundurowi zauważyli samochód marki Fiat jadący ul. Modlińska w Skierdach. W pojeździe były zaparowane szyby. Funkcjonariusze zdecydowali się więc skontrolować kierowcę auta i sprawdzić stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wskazało wynik zerowy. Jednak nadmierna nerwowości 19-letniego kierowcy rzuciła na niego podejrzenie, że może jednak ma coś na sumieniu. W trakcie dalszych czynności mundurowi w odzieży mężczyzny ujawnili 3 torebki z białym proszkiem. Narkotester wskazał na mefedron.

Mieszkaniec powiatu nowodworskiego został zatrzymany i noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Środki odurzające o wadze 15 gramów zostały zabezpieczone w policyjnym depozycie. Następnego dnia 19-latek usłyszał zarzuty, za które teraz sąd może go skazać nawet na 3 lata więzienia.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.