TYLKO U NAS – Krubin: Zatrzymali niesprawny autobus

W czwartek (05.03) chwilę po godzinie 16 na naszą gorącą linie 22 713-00-28 zadzwonili zaniepokojeni pasażerowie autobusu L11 uruchamianego przez gminę Wieliszew. Czytelnicy informowali o swoim niepokoju spowodowanym złym stanem technicznym pojazdu.

Silnik daje dziwne odgłosy tak jakby za chwile miał przestać pracować. Tylnie drzwi są zablokowane a przednie się nie domykają – relacjonował pan Marcin w telefonie do redakcji. Jak powiedział czytelnik o sprawie wie już policja. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, potwierdził naszej redakcji że otrzymał takie zgłoszenie i w rejon przejazdu autobusu wysłał patrole.

W Krubinie na ulicy Nowodworskiej, załoga prewencji jadąca od strony Janówka, zauważyła autobus linii L11 i natychmiast go zatrzymała. Po sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu, kierującemu odebrano dowód rejestracyjny oraz zakazano dalszej jazdy. – informuje nadkomisarz Artur Bartczak z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Natychmiast został podmieniony autobus i pozostałe kursy wykonywane były rozkładowo – informuje Janusz Bieńkowski, kierownik bazy PKS Polonus w Nowym Dworze Mazowieckim. PKS Polonus obsługuje linie dowozowe organizowane przez gminę Wieliszew.

Autobus po dokonanych naprawach przejdzie przegląd techniczny, który zadecyduje czy pojazd będzie mógł być ponownie włączony do ruchu.

P.J.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.