Topolina: Obywatelska czujność zapobiegła kradzieży

Dzięki czujności i obywatelskiej postawie mieszkanki gminy Wieliszew policjanci z Komisariatu Policji w Wieliszewie i legionowskiej prewencji zatrzymali pięć osób w wieku od 19 do 29 lat. Wiktor G., Adrian C., Roman B., Adam B., i Adrianna B. podejrzani są o próbę dokonania włamania do domku letniskowego w Topolinie.

W minioną niedzielę po południu mieszkanka m. Topolina w gminie Wieliszew zauważyła grupę osób, próbującą włamać się do jednego z domków letniskowych. Sprawcy usiłowali wejść do domku poprzez odgięcie metalowych sztab zabezpieczających drewniane okiennice.

Mieszkanka obserwująca poczynania włamywaczy, natychmiast skontaktowała się z dyżurnym wieliszewskiego komisariatu. Sprawcy zostali spłoszeni. Zaalarmowani policjanci od razu przystąpili do działania.

W krótkim czasie w miejscowości Poddębie policjanci mieli już w swoich rękach niedoszłych włamywaczy. Podejrzani o przestępstwo Wiktor G., Adrian C., Roman B., Adam B. i Adrianna B. usłyszeli zarzuty. Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze.

Teraz podejrzanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.