Suchedniów: Mieszkanka Legionowa spowodowała wypadek

W niedzielę (11.10) chwilę po godzinie 23 w Suchedniowie powiat skarżyski, 30 letnia mieszkanka Legionowa, kierująca samochodem osobowym marki skoda, doprowadziła do zderzenia z  innym pojazdem marki nissan poruszającym się DK 7 w kierunku Kielc.

Na wypadek najechał rejsowy autobus firmy Polonus relacji Warszawa Zachodnia – Krynica Zdrój. Załoga autobusu w ostatniej chwili wyhamowała autobus i pobiegła udzielić pierwszej pomocy oraz zrobić rozpoznanie w sytuacji aby przekazać kompleksową informację dyspozytorowi Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy z JRG Skarżysko Kamienna oraz zastęp z OSP Suchedniów. Strażacy zakręcili dopływ gazu w samochodzie marki skoda oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Jedna z osób uskarżała się na złe samopoczucie w związku z tym na miejsce wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Mieszkanka Legionowa, sama przyznała się do spowodowania zdarzenia drogowego.

Personel autobusów firmy Polonus  jest przeszkolony z udzielania pierwszej pomocy. Kierowcy posiadają tytuł Ratownika Drogowego, dzięki czemu wiedzą jak postępować w takich i podobnych przypadkach.

Udział w akcji:
481T25 – JRG Skarżysko Kamienna
481T43 – JRG Skarżysko Kamienna
489T39 – OSP Suchedniów
Zespół Ratownictwa Medycznego
WRD KPP Skarżysko Kamienna

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.