Ślubowanie nowego funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej

W piątek slubowanie na sztandar Komendy Powiatowej PSP w Legionowie złożył nowy funkcjonariusz str. Jarosław Więsik.

W uroczystości udział wzięli funkcjonariusze komendy powiatowej oraz jednostki ratowniczo – gaśniczej w Legionowie na czele z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie st. bryg. Radosławem Parapurą oraz Zastępcą Komendanta bryg. Karolem Mendakiem.

str. Jarosław Więsik przeszedł nabór do służby uzyskując najlepsze wyniki oraz pozytywną opinię komisji lekarskiej MSWiA. Ślubowanie zostało przyjęte przez Komendanta Powiatowego PSP, który powitał nowego funkcjonariusza oraz pogratulował wyboru naszej formacji.

Strażak złożył podpis pod aktem ślubowania, pieczętując w ten sposób ważny krok w swojej karierze zawodowej. Ślubowanie, to bardzo uroczysty moment w życiu zawodowym każdego strażaka. Jest ono postrzegane jako coś podniosłego, stanowi bowiem symbol pełnego włączenia do cieszącej się społecznym prestiżem służby oraz wzmacnia świadomość własnej tożsamości zawodowej.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.