Skrzeszew: Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe w Skrzeszewie stało się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła Skrzeszewskiemu spotkaniu wigilijnemu. Uroczystość odbyła się 13 grudnia w Remizie OSP Skrzeszew.

W bożonarodzeniowy nastrój gości wprowadził występ chórku ze szkoły podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Skrzeszewie, przedstawiający symbolikę Świąt Bożego Narodzenia.

W uroczystości brali udział ks. Antoni Piotrowski, wójt gminy Paweł Kownacki, przewodniczący rady gminy Marcin Fabisiak i radna Magdalena Donat, którzy wszystkim przybyłym mieszkańcom złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem – symbol zgody i pojednania. Przy wigilijnym stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Piotr Mostowiec

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.