Skrzeszew: Śmiertelny wypadek na Nowodworskiej

W środę (12.05) około godziny 8 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na DW 631 w miejscowości Skrzeszew w gm. Wieliszew. Na miejsce zadysponowano natychmiast zastępy Straży Pożarnej, Ratownictwo Medyczne i Policję.

Po przybyciu pierwszych podmiotów ratowniczych zastano zderzenie dwóch samochodów BMW i dostawczego Renault. W BMW podróżowały 3 osoby, które same opuściły pojazd. W drugim pojeździe zakleszczony został kierujący. Po użyciu narzędzi hydraulicznych i wydostaniu z wnętrza pojazdu, mężczyzna nie miał wyczuwalnych funkcji życiowych. Natychmiast przystąpiono do jego reanimacji. Niestety mimo wysiłków ratowników, lekarz stwierdził zgon. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u kierującego BMW dało wynik pozytywny.

W miejscu zdarzenia DW630 jest całkowicie zablokowana. Objazd wyznaczono ulicą Polną. Na miejscu pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowa KPP Legionowo.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.