Legionowo: Wyprzedzał na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu

Policjanci z legionowskiej drogówki byli świadkami wyjątkowo niebezpiecznego manewru. Kierującemu fordem wyjątkowo się spieszyło, dlatego postanowił wyprzedzić poprzedzającego go pojazdy oczekujące przed przejazdem kolejowym. Rzecz w tym, że zrobił to na oznakowanym przejściu dla pieszych oraz skrzyżowaniu, a wszystko zarejestrował policyjny videorejestrator.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek na terenie Legionowa, kiedy to zniecierpliwiony kierowca forda postanowił wyprzedzić pojazdy oczekujące na otwarcie przejazdu kolejowego. Manewr ten wykonał na oznakowanym przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu, a wszystko to zrobił na oczach legionowskich policjantów, którzy poczynanie nieodpowiedzialnego kierowcy zarejestrowali przy użyciu videorejestatora.

Kierowca forda został zatrzymany do kontroli drogowej, która zakończyła się dla niego mandatem w wysokości 1000 złotych oraz 15 punktami karnymi.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.