Skierdy: Kierujący oplem potrącił rowerzystę

W piątek (10.04) o godzinie 22:20 w Skierdach gm. Jabłonna na DW630 doszło do zderzenia osobowego opla z rowerzystą. Na miejsce przyjechały karetki pogotowia ratunkowego i policja.

Jak dowiedziała się nasza redakcja, rowerzysta jadąc DW630 w kierunku Jabłonny został potrącony przez osobowego opla jadącego w tym samym kierunku. Samochód po zderzeniu wjechał do rowu. Wskutek zderzenia ranny został rowerzysta, który z obrażeniami ciała odwieziony został do szpitala.

Kierujący oplem Mateusz G. lat 23, mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego w chwili zdarzenia był trzeźwy. Rowerzysta Tomasz K. lat 28 z gminy Jabłonna, został przewieziony do szpitala i tam pobrano mu krew do badania.

Funkcjonariusze w nocy zwrócili się o pomoc strażaków z OSP Jabłonna. Chwilę po północy druhowie pomogli w wyciągnięciu samochodu z rowu. Policjanci z legionowskiej policji ustalają okoliczności zdarzenia.

Foto: Jabłonna dla Mieszkańców Polub fanpage

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.