Serock: Zabezpieczone narkotyki, zatrzymane cztery osoby

Cztery osoby zatrzymane oraz zabezpieczone narkotyki- prawie 4 gramy marihuany i ponad gram mefedronu to wynik ostatnich działań policjantów prowadzonych na terenie powiatu legionowskiego. Rafałowi P., Patrykowi K., Karolowi G. oraz Karolowi B. za przestępstwo posiadania środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

W ostatni piątek policjanci z legionowskiej komedny oraz komisariatu w Serocku zatrzymali kolejne osoby w związku z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze w odstępie czterech godzin zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 18 do 31 lat. Do pierwszego zatrzymania doszło ok. godz. 18.20 w Serocku na ul. Pułtuskiej. Na ulicy mundurowi wylegitymowali 31- letniego Rafała P. mieszkańca Warszawy. W trakcie czynności policjanci zwrócili uwagę, że 31-latek posiada przy sobie torebkę z marihuaną.

Kolejne narkotykowe zatrzymania miały miejsce w Legionowie. Legionowscy policjancji z wydziału kryminalnego i prewencji na ulicach Targowej, Krakowskiej i Narutowicza zatrzymali trzech mężczyzn i zabezpieczyli marihuanę oraz  mefedron. 18-letni Patryk K., jego równolatek Karol B. oraz 28-letni Karol G.- mieszkańcy naszego powiatu posiadali przy sobie substancje odurzające.

Po wykonaniu czynności w tej sprawie śledczy przedstawili mężczyznom zarzuty. Wszyscy przyznali się do winy. Odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających, za co może im grozić kara do 3 lat więzienia. Policjanci sprawdzą również  w jaki sposób meżczyzni weszli w posiadanie zabronionych prawem substancji.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.