Serock: Posiadali przy sobie narkotyki

Policjanci z Serocka w przeciągu kilku godzin zatrzymali 19-letniego Marcina J., oraz 43-letniego Mirosława M. Mężczyźni posiadali przy sobie środki odurzające. Stróże prawa przy zatrzymanych znaleźli marihuanę oraz amfetaminę. O wymiarze kary dla miłośników zabronionych prawem środków zdecyduje Sąd.

Jako pierwszy w miniony poniedziałek został zatrzymany Mirosław M., który został dostrzeżony przez umundurowany patrol w miejscu częstych spotkań osób nadużywających alkohol. W trakcie podjętej interwencji okazało się, że 43-latek znajduję się w stanie nietrzeźwości, a w jego odzieży ujawniono torebkę z suszem koloru brązowo-zielonego.

Marcin J., został zatrzymany kilka godzin później, gdy stał w wiacie autobusowej. Jego zgubą było nie tylko zachowanie, a raczej specyficzna silna woń marihuany, którą funkcjonariusze wyczuli podejmując legitymowanie. W miejscu podjętych czynności zostały ujawnione 2 gramy wspomnianego narkotyku oraz ponad 2 gramy amfetaminy.

Podjęte bezpośrednio po zatrzymaniu mężczyzn działania serockich kryminalnych pozwoliły na przedstawienie zarzutów posiadania narkotyków, a w przypadku Marcina J., również 4 zarzutów udzielania zabronionych środków małoletniemu w okresie ostatnich 3 miesięcy. Osoby przyznały się do popełnienia przestępstw. O wymiarze kary dla mężczyzn zdecyduje Sąd.

KPP Legionowo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.