Serock: Interwencja policji do pasażerów autobusu dalekobieżnego

W niedzielę (05.09) chwilę po godzinie 12:30 w Serocku na przystanku autobusowym, do pasażerów kursu dalekobieżnego Kętrzyn – Warszawa interweniowali policjanci z serockiego komisariatu. Z pojazdu wyprowadzono dwóch pasażerów, którzy zakłócali ład i porządek podczas podróży.

Pasażerowie podczas podróży spożywali alkohol oraz zaczepiali pasażerów i używali słów powszechnie uznanych za wulgarne. Nie respektowali również obowiązku noszenia maseczka w pojazdach komunikacji zbiorowej. Już w Pułtusku wyzywali kontrolera biletów i mimo wezwań do zachowania zgodnego z prawem, nadal spożywali alkohol. Autobus był prawie pełny i zachowanie dwóch pijanych mężczyzn nie podobało się pozostałym pasażerom wśród których były również dzieci. W związku z tym w Serocku o pomoc w usunięciu pasażerów z autobusu poproszono policjantów.

Policjanci na miejscu zastali 42-letniego pasażera, który był nietrzeźwy i zaczepiał pasażerów. Mieszkaniec Legionowa został usunięty z pojazdu i doprowadzony do domu, gdzie przekazano go małżonce – informuje podkom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Drugi pasażer sam opuścił pojazd bez potrzeby interwencji policji. Autobus w związku z interwencją policji opóźnił się o 10 minut.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.