Remont sali obrad w Starostwie Powiatowym

Aula w budynku starostwa powiatowego w Legionowie zyskała nowy blask dzięki pracownikom Powiatowego Centrum Integracji Społecznej, którzy nieodpłatnie wykonali prace remontowe.

Pracownicy warsztatu gospodarczo – porządkowego, którzy są uczestnikami projektu unijnego „Legionowskie Centrum Integracji Społecznej” pomalowali i dokonali potrzebnych napraw w auli starostwa oraz w jednej z klatek schodowych. Prace są wykonywane nieodpłatnie, a remontowane powierzchnie są  polem do popisu zdobytych umiejetności. Pracownicy warszatów wykonali już niejeden remont w instytucjach użyteczności publicznej na terenie powiatu. W ten sposób demonstrują zdobyte doświadczenie i zachęcają do przyszłej współpracy.

Projekt trwa do końca czerwca 2015 roku. Przez ten czas wszystkie prace podopieczni CIS wykonują nieodpłatnie, aby pokazać swoje możliwości i kwalifikacje. Po tym terminie uczestnicy CIS-u będą wykonywali prace komercyjnie i liczą na możliwość współpracy z samorządami naszego powiatu.

Do tej pory wszystkie prace spotkały sie z uznaniem zleceniodawców.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.