P(s)iknik Charytatywny dla schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim

W niedzielę (20.03) odbył się P(s)iknik charytatywny w Nowym Dworze Mazowieckim na rzecz schroniska dla psów prowadzonego przez fundację Przyjaciele Braci Mniejszych. W programie zaplanowano min. bieg na symboliczny odcinek 1 kilometra.

W imprezie udział wzięło ponad 60 osób. Wpisowe za bieg było uiszczane w postaci datków takich jak: karmy dla psów, stare koce, kołdry i ręczniki.

Do pokonania był symboliczny odcinek 1 kilometra. Pracownia Reklamy „Retro” z Chotomowa ufundowała dla wszystkich uczestników, biorących udział w biegu, drewniane upominki. Na uczestników charytatywnego biegu na mecie czekała woda, banany oraz różne słodkości.

W imprezie nie zabrakło biegaczy z sekcji Wieliszew Heron Team. W akcji charytatywnej aktywnie uczestniczył Wójt Gminy Wieliszew – Paweł Kownacki wraz z małżonką i dziećmi.

Na zakończenie zapraszamy do obejrzenia krótkiej videoimpresji z wydarzenia jakie odbyło się przy schronisku dla psów w Nowym Dworze Mazowieckim.

Foto: Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
Wideo: Kalejdoskop Biegacza

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.