Przez trzy dni kradł alkohol ze sklepowych półek

Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w jednym ze sklepów ukradł alkohol o wartości blisko 1 200 złotych. Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał i teraz zajmie się nim sąd. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W sobotę po godzinie 17 dyżurny z jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której miało dojść w jednym ze sklepów na terenie Jabłonny. Na miejsce skierował policyjny patrol. Jak ustalili mundurowi ujęty przez pracowników sklepu mężczyzna, od minionego czwartku kradł z półek butelki z alkoholem i wychodził ze sklepu. 24-latek łącznie ukradł 6 butelek markowego alkoholu o łącznej wartości 1 164 złotych.

Mundurowi zatrzymali mieszkańca powiatu legionowskiego i doprowadzili do policyjnego aresztu. Następnego dnia śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży. 24-latek przyznał się do popełnionego przestępstwa i teraz odpowie za nie przed sądem.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.