Powitanie lata z food truckami w Legionowie!

Już 24 czerwca do Legionowa zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 24, 25 i 26 czerwca 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków, inaugurujący letni sezon gotowania pod chmurką. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie pod marketem Kaufland Legionowo. Food trucki będą karmić mieszkańców Legionowo przez trzy dni od 24-26 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów. Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje. Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodzi

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.
Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Zlot odbędzie się pod Kaufland Legionowo.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.
-Piątek: 11:00- 21:00
-Sobota: 11:00-21:00
-Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/386366063522292/?ref=newsfeed

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.