Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 18 lipca br. ok. godz. 16.55 w Legionowie na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Siwińskiego. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i faktycznego przebiegu kolizji proszone są o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

18 lipca 2015 roku około godziny 16:55 w Legionowie na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną ulic Sobieskiego i Siwińskiego doszło do zderzenia pojazdów marki Skoda Fabia oraz Honda Civic. Kierująca Skodą wyjeżdżała z ulicy Siwińskiego i skręciła w prawo w kierunku ulicy Warszawskiej. Kierująca Hondą jechała ul. Sobieskiego w kierunku ulicy Warszawskiej przejeżdżając skrzyżowanie na wprost.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i faktycznego przebiegu opisanego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Legionowie dzwoniąc pod nr tel (22) 6048305, (22) 6048268 lub całodobowo z dyżurnym tel. (22) 6048213.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.