Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Poszukiwany nastolatek odnaleziony

W piątek legionowscy policjanci zostali zaalarmowani o zaginięciu nastolatka. Natychmiast ogłoszono alarm, dzięki któremu w ciągu kilkunastu minut w działania włączyli się także policjanci będącym w dniu wolnym od służby. Działania szybko przyniosły pożądany efekt. Nastolatek został cały i zdrowy odnaleziony przez kryminalnych w mieszkaniu swojej koleżanki.

W piątek do legionowskiej komendy zgłosiła się mieszkanka powiatu, która powiadomiła o zaginięciu swojego nastoletniego wnuka. Natychmiast rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, w którą zaangażowani zostali wszyscy policjanci pozostający w służbie. Komendant Powiatowy Policji w Legionowie ogłosił również alarm dla jednostki, dzięki któremu w akcje poszukiwawczą włączyli się policjanci mający dzień wolnego.

Policjanci zarówno umundurowani, jak i operacyjni sprawdzali dokładnie miejsca, gdzie nastolatek mógł przebywać, co szybko przyniosło oczekiwany efekt. 13-latek ukrył się w łóżku, w mieszkaniu swojej koleżanki. Dzięki błyskawicznej policyjnej akcji zaginiony chłopiec cały i zdrowy wrócił do domu.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.