Pomoc przyszła na czas

Policjanci z legionowskiej patrolówki uratowali osobę, której życie i zdrowie było zagrożone. Informacja przekazana dyżurnemu oraz zdecydowana i szybka reakcja mundurowych nie doprowadziły do tragedii i pomoc została udzielona na czas!

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Legionowie odebrał niepokojące zgłoszenie na temat osoby, której zdrowie i życie jest zagrożone. We wskazane miejsce natychmiast zadysponowani zostali funkcjonariusze z zespołu patrolowo – interwencyjnego. Na miejscu zastali kobietę, którą otoczyli opieką do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Przybyli na miejsce ratownicy zdecydowali o przewiezieniu jej do szpitala, celem udzielenia specjalistycznej pomocy.

Szybka reakcja mundurowych i ich zdecydowane działanie przyczyniły się do tego, że pomoc została udzielona na czas.

Pamiętaj, jeśli zauważyłeś/aś, że ktoś z Twojego otoczenia wysyła niepokojące sygnały świadczące o tym, że nie radzi sobie z trudną sytuacją, bądź jego zachowanie radykalnie się zmienia, mogą to być sygnały ostrzegawcze! Nie wolno ich ignorować czy bagatelizować. Otwarta rozmowa i udzielone wsparcie mogą uratować życie!

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.