Legitymowanie zakończyło się zarzutami

Kryminalni zatrzymali kolejną osobę, która odpowie za posiadanie środków odurzających. Do zatrzymania doszło na terenie gminy Jabłonna podczas legitymowania. Teraz mieszkańcem powiatu legionowskiego zajmie się sąd.

Policjanci wydziału kryminalnego legionowskiej komendy podczas patrolowania terenu powiatu zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn. Podjęli decyzje o ich wylegitymowaniu. Policjant podczas rozmowy zauważyli, iż jeden z nich, 39-latek, jest poddenerwowany. Kryminalni, mając podejrzenie, że może coś przed nimi ukrywać dokonali kontroli osobistej mężczyzny. W kieszeni spodni ujawnili torebkę z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wskazał na metafetaminę.

39-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.