Policjantów odwiedziły przedszkolaki

W Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie gościliśmy dzieci z Przedszkola Terapeutycznego In – Sens. Policjanci przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji i niespodzianek. Wizyta w komendzie była dla stróżów prawa nie tylko okazją do zaprezentowania swojej pracy, ale przede wszystkim przypomnienia najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Ta niecodzienna wizyta sprawiła przedszkolakom dużo radości i wywołała uśmiech na dziecięcych twarzach.

Komendę przy ul. Jagiellońskiej w Legionowie odwiedziły dzieci z Przedszkola Terapeutycznego In – Sens. Wizytę rozpoczęto od punktu dla interesantów oraz stanowiska dyżurnego. Później dzieci wysłuchały pogadanki na temat bezpieczeństwa zarówno w ruchu drogowym, jak i podczas wakacyjnego wypoczynku. Maluchy z bliska mogły zobaczyć policyjne wyposażenie do służby oraz wykonać symboliczny odcisk palca.

Ukoronowaniem wizyty był pokaz radiowozu i motocykla z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Każde dziecko mogło siąść na motocykl, zajrzeć do radiowozu i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant „pędzący na akcję”.

Mamy nadzieję, że to spotkanie zagości na długo w pamięci dzieci i pozostawi miłe wspomnienia. My zaś bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę oraz za piękną laurkę imitująca „policyjny lizak”.

kom. Justyna Stopińska/D.K

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.