Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Policjanci i dzielnicowy z wizytą u przedszkolaków

Policjanci zawsze są otwarci na spotkania z dziećmi i młodzieżą. Ty razem mundurowi odwiedzili Przedszkole Gminne w Białobrzegach. Pogadankę na temat bezpieczeństwa dla maluchów przygotowała podkom. Agata Halicka wspólnie z dzielnicowym z Komisariatu w Nieporęcie asp. sztab. Mariuszem Karwatem Maluchy były bardzo zadowolone z wizyty policjantów, rewanżując się uśmiechami.

Policyjne prelekcje, pokazy prewencyjnych filmów, spotkania z dziećmi i młodzieżą cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony placówek oświatowych w powiecie legionowskim.

Najciekawszą grupą są przedszkolaki, dla których już sam widok radiowozu i umundurowanego policjanta jest niezwykłym przeżyciem. Policjanci zawsze znajdują czas na spotkania z najmłodszymi. Pogadanki na temat bezpiecznych zachowań, właściwego poruszania się po drodze, na placu zabaw są najważniejszymi elementami policyjnych prelekcji. Przedszkolak to słuchacz niezwykły, który zawsze zadaje mnóstwo pytań.

Funkcjonariusze odwiedzili wychowanków Przedszkola Gminnego w Białobrzegch. Funkcjonariusze mówili o bezpiecznych zachowaniach w domu i na placu zabaw. Przestrzegali również przed rozmową z osobą obcą jak również w psem.

Kiedy prelekcja minęła dzieci miały mnóstwo pytań. Za spotkanie podziękowały policjantom uśmiechami. Nie zabrakło też wspólnych pamiątkowych zdjęć.

podkom. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.