PIT opłaca się w Legionowie

Oryginalny, czarno-biały, czytelny – taki ma być MEM, który będzie promował kampanię „PIT opłaca się w Legionowie”. Właśnie ruszyła miejska akcja, zachęcająca do odprowadzania podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) tam, gdzie się mieszka. Konkurs trwa do końca lutego, maksymalnie można przesłać trzy projekty.

Każdy z nas chce, aby w Legionowie powstawały nowe inwestycje, sprawnie działał transport publiczny, miasto było czyste, oświetlone i bezpieczne – dlatego ważne jest, aby podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) odprowadzać właśnie tu. Ponieważ część mieszkańców rozlicza się nadal w miastach, w których się wychowała i pozostaje zameldowana, akcja ma na celu poinformowanie ich jak szybko i sprawnie zadeklarować rozliczanie się w tutejszym urzędzie skarbowym i jakie są zalety odprowadzania w Legionowie podatku.

– MEM będzie używany jako projekt w kampanii społecznej „PIT opłaca się w Legionowie” do celów informacyjnych i promocyjnych – mówi Anna Szwarczewska z Referatu Marketingu – konkurs jest dostępny dla każdego, kto ma ukończone 13 lat. Memy należy przesłać na adres mailowy zawarty w regulaminie, oceniane będą oryginalność, zgodność z tematyką i czytelnośćprojektu.

Ostateczny termin przyjmowania prac upływa 28 lutego o godz. 16.00 (decyduje data i godzina wpływu). Autor zwycięskiego MEMa otrzyma nagrodę w postaci Smarthphona.

Regulamin Konkursu

 

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.