Legionowo: Odpowie za posiadanie i handel narkotykami

W czwartkowe popołudnie kryminalni z Legionowa zatrzymali 20-letniego Igora D. Mężczyzna posiadał w pomieszczeniu przez siebie użytkowanym marihuanę. Policjanci ustalili, że zatrzymany 20-latek trudni się rozprowadzaniem narkotyków. Mężczyzna odpowie za handel środkami odurzającymi za co grozi do 10 lat więzienia.

Praca legionowskich policjantów doprowadziła do zatrzymania kolejnej osoby, która zarobkowała poprzez rozprowadzanie środków odurzających na terenie Legionowa. Na trop młodego podejrzanego udało się wpaść dzięki realizowanym wcześniej zatrzymaniom osób posiadających narkotyki.

W trakcie przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez 20-latka znaleziono marihuanę i rower pochodzący z przestępstwa. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Igorowi D., zarzutu posiadania i rozprowadzania narkotyków oraz paserstwa roweru. Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu i został objęty policyjnym dozorem. Śledczy zajmujący się podobnymi sprawami systematycznie zatrzymują osoby trudniące się działalnością przestępczą związaną z narkotykami.

Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo 505

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.