Orzechowo: 22-latek z Serocka spadł z drzewa i nadział się na metalowe pręty

W poniedziałek (3.02) chwilę przed godziną 13 w Starym Orzechowie gm. Pomiechówek, 22-latek z gminy Serock, spadł z drzewa i nadział się na metalowe pręty ogrodzenia. Na miejsce wezwano służby ratownicze i policję.

Gdy strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali mężczyznę, który plecami w okolicach miednicy, nadział się na metalowe pręty ogrodzenia. 22-latek spadł z wysokości około 4 metrów. Mężczyzna miał wykonywać prace porządkowe przy drzewie. W trakcie zdarzenia był trzeźwy. Medycy postanowili o wezwaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy. Ponieważ stan pacjenta jest bardzo poważny i musiał pilnie trafić do specjalistycznego szpitala.

Śmigłowiec Ratownik 12 wylądował na DK62. Na czas akcji ruch na drodze został zablokowany przez Straż Pożarną i Policję.

Pacjent w trakcie lotu był przytomny i wydolny krążeniowo jak i oddechowo. Zadecydowano o lądowaniu w szpitalu przy ulicy Szaserów w Warszawie, gdzie znajduje się Centrum Urazowe w Wojskowym Instytucie Medycznym.

Wirtualny Nowy Dwór

Podziel się z innymi

Zobacz również