Operator monitoringu uratował życie człowieka chodzącego po torach

W czwartek (21.12) o godzinie 4 rano podczas otwierania budynku Centrum Komunikacyjnego w Legionowie, operator monitoringu miejskiego zauważył chodzącego po torach kolejowych pijanego mężczyznę. Natychmiast pobiegł do mężczyzny, przekazując informację do dyżurnego legionowskiej Policji.

Pijany 28-latek szedł torami od strony ulicy Szwajcarskiej. Mimo przejeżdżających pociągów, nie chciał zejść z torowiska. Dopiero stanowcze wezwanie ze strony pracownika monitoringu, spowodowało, że pijnany mężczyzna wszedł na peron stacji, gdzie po chwili pojawili się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

28-letni mężczyzna z racji bycia pod wpływem alkoholu, został przewieziony do pomieszczeń Komendy Powiatowej Policji, celem wytrzeźwienia – informuje podkom. Agata Halicka z KPP Legionowo.

Teren Centrum Komunikacyjnego oraz od niedawna parkingi wielopoziomowe są 24 godziny na dobę monitorowane systemem kamer. Obraz jest zarówno nagrywany jak i stale obserwowany przez operatorów miejskiego monitoringu pracujących w Straży Miejskiej.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.