Olszewnica Nowa: Pijany wypadł z drogi

Chwilę przed godziną 6 w sobotę (23.05) w  Olszewnicy Nowej gm. Wieliszew, kierujący samochodem osobowym marki Volvo, jadąc DW631 od strony Nowego Dworu Mazowieckiego w kierunku Wieliszewa, na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Pojazdem jechało dwóch mężczyzn, którzy o własnych siłach opuścili samochód.

Jak się okazało volvo, którym podróżowali mężczyźni zostało kupione… dzień wcześniej. Na domiar złego badanie alkomatem u kierującego, dało wynik pozytywny. 27 letni mężczyzna wydmuchał 1,5 promila.

Na miejsce przyjechały 2 zastępy straży pożarnej z Legionowa oraz karetka pogotowia ratunkowego z Nowego Dworu Mazowieckiego i policja z Wieliszewa z drogówką z Legionowa. Z chwilą przybycia na miejsce pierwszego podmiotu ratowniczego, wszyscy podróżujący byli już poza samochodem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz postawieniu na koła pojazdu i odłączeniu w nim akumulatorów.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z wieliszewskiego komisariatu. 27 letni kierowca odpowie również za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Na szczęście ani on ani pasażer nie ucierpieli w zdarzeniu.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.