Legionowo: Odpowie za kradzież pieniędzy

Kryminalni z Legionowa zatrzymali 41-letniego Marka O. podejrzanego o kradzież pieniędzy w kwocie 1300 zł. Mężczyzna remontował mieszkanie pokrzywdzonej kiedy ta zorientowała się, że skradziono jej odłożone pieniądze. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży w okresie recydywy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Legionowa zostali zawiadomieni przez 62-letnią kobietę, która padła ofiarą przestępstwa. Jak oświadczyła pokrzywdzona remontowała swoje mieszkanie. Prace wykonywał 41-letni Marek O. Kobieta zostawiała pracownika samego w domu, wychodząc z psem na spacer. Po pewnym czasie zorientowała się, że została okradziona z pieniędzy w kwocie 1300 zł, które trzymała w kuchennej szafce w glinianym naczyniu oraz nieopodal stojącej skarbonce.

Kryminalni niezwłocznie po zgłoszeniu przestępstwa udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzież 41-latka. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Oświadczył policjantom, że skradzioną gotówkę przegrał na automatach.

Jak się okazało mężczyzna był już wcześniej karany za kradzieże. Marek O. usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.